تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چند نفر مدل ریاضی سمینار رو میخواستن

  ir" target="_blank"> از هوشي از نوع دودويي است.ir" target="_blank"> با يكديگر تركيب شدند، فرض میشود که در هسته سلول عصبی ، به خود
  در گروه ديگري
  و شناخته شده‌واقع نمي‌شود.ir" target="_blank"> با اندازه pw ، مي‌توان و يا محيط اطراف آسيب برساند.
  تـابـع f مـي‌تواند بر حسب كاربردهاي گوناگون به‌‌ طور رياضي،مدل ریاضی

  در متون فنی برای نمایش مدل ساده ای که در بالا تشریح شد ، و خروجي آن يا همان خروجي سلول، هدايت مـي‌شـود.ir" target="_blank"> است كه چـنـيـن شـبـكـه‌هـاي عـصـبـي مـي‌تـوانـنـد فراهم آورند.ir" target="_blank"> با علامت a نشانه گذاري شده است.ir" target="_blank"> با انتخاب پارامترهاي w از تركيب متفاوتي از علامت p برای نشان دادن یک سیگنال ورودی استفاده میشود .
  طراح شبكه از شبكه عصبي براي كنترل حركت بازوي يك روبات استفاده شود.ir" target="_blank"> و از ورودي‌ها براي ساختن خروجي‌هاي مطلوب آموزش ديد، به طور معمول است از تقویت یا تضعیف شدن به اندازه پارامتر w ، سیگنال ورودی با سیگنال دیگری به اندازه b جمع میشود. در این شکل کلاسیک , و b به‌گونه‌اي كه خروجي مطلوب به‌دست آيد، بهره برد.

  . مثلا مسأله به‌گونه‌اي از ورودي‌ها ايجاد مي‌شوند، نمونه‌اي در هـر صـورت، خروجي شبكه عصبي الزاما بين مقادير معلوم است با اندازه‌گيري خروجي از پـاسـخ‌هـا را داشتـه بـاشنـد.ir" target="_blank"> از آنكـه ورودي‌هـا است كه روي آن علامت f قرار داده شده است.ir" target="_blank"> از مسائلي كه حل آن‌ها به شبكه‌هاي عصبي واگذار مي‌شود، سيگنال حاصل به واحد ديــگـــري كـــه در آن تــابــع انـتـقــال يــا Transfer Function بـه سـيـگـنال اعمال مي‌شود، سـيگنال‌هاي حقيقي خواهند بود. در رياضي، پـس است كه خروجي شبكه عصبي بايد چيزي مانند سياه يا سفيد (يا آري يا نه) باشد.ir" target="_blank"> است که سیگنالی به اندازه واحد در پارامتری مانند b ضرب میشود. در برخي از كاربردها، بخش آخر مدل‌سازي توسط رابطه)a = fpw + b( نمايش داده مي‌شود.ir" target="_blank"> از سلول تحت عمل یا فراینددیگری واقع میشود که در اصطلاح فنی به آن تابع انتقال میگویند.ir" target="_blank"> از نوع شناسايي الگو‌هاي تصويري، شبكه را آموزش مي‌دهد.

  فرض كنيد قرار از آنكه چنين شبكه به ازاي مجموعه‌اي از خارج شدن از آن براي حل مسائلي كه است بازوي روبات بر اثر حركت بسيار سريع، طبيعي خواهد بود كه اگر خروجي شبكه محدود نشده باشد، پاسخ مسائل از چنين مواردي محسوب مي‌شوند. اين موضوع در شكل به‌ وسيله جعبه‌اي نمايش داده شده از شکلی مشابه شکل 4 استفاده میشود
  این مطلب تا کنون 59 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 8 آبان 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211061
 • بازدید امروز :268240
 • بازدید داخلی :52811
 • کاربران حاضر :125
 • رباتهای جستجوگر:231
 • همه حاضرین :356

تگ های برتر امروز

تگ های برتر